Hakkımızda

TÜM HAVAYOLLARI UÇAK BİLETİ

Tursab Seyahat Acenteleri Birliği'ne bağlı A sınıfı acente olan firma uçak bileti otel ve vize alanında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Yurtdışı uçuşlarınızda yüzlerce havayolunu karşılaştırarak size ucuz uygun fiyat sunmayı hedefliyoruz. Uçak Bileti, Otel, Vize, Transfer ve profesyonel Turizm Acenteliği yapmaktadır. Bulunduğunuz noktadan gideceğiniz noktaya uçak biletinizi sorgulayabilirsiniz. Sorguladığınız uçuşu yolcu bilgilerini girerek 3D Secure Bilgisi ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.  Bilet arama panelinden binlerce havayolu şirketinin biletlerini görebilir indirimlerinden faydalanabilirsiniz. Otel ve Vize işlemlerinizi uzman müşteri temsilcisi arkadaşlarımızla görüşerek en uygun fiyata yaptırabilirsiniz. 60 kişilik kadrosu ile 7/24 müşterilerine en uygun ve en hızlı hizmeti sunmaktadır.

Yurt içi Uçak Bileti

Thy, Anadolujet, Atlasjet, OnurAir, Borajet, Pegasus, SunExpress Havayolu şirketlerinin Yurt içi uçak biletlerini satışında yetkili acente hizmeti vermektedir. Sitemiz üzerinden Türkiye’deki 52 Havaalanına uçuşları en uygun fiyata karşılaştırabilir yolcu bilgilerini girerek  güvencesi ile biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

Yurt Dışı Uçak Bileti!

Binlerce havayolu şirketinin uçak bileti karşılaştırmalı olarak sizin hizmetinize sunar. En uygun fiyat garantisi veren 7/24 ücretsiz çağrı merkezi ile müşteri memnuyetini en üst seviyede tutmaktadır. Tüm parkurları arama panelinde görebilir biletinizi online olarak güvenle satın alabilirsiniz.

Otel

110 kişilik uzman kadrosu ile uçak biletlerinizi en uygun fiyatlara almanıza yardımcı olur. Yurtiçi ve Yurtdışı otel rezervasyonlarınızı en uygun fiyata yapabilirsiniz. Dilediğiniz tatil ve iş paketlerini güvencesi ile en uygun fiyata alabilirsiniz.

Vize

Üzerinden aldığınız yurtdışı biletlerinizde size en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Dilerseniz Yurtdışı uçuşlarınızda vize işlemlerinizi Dünyanın her yerine Vize konusunda uzman müşteri temsilcisi arkadaşlarla görüşerek vize işlemlerinizi 3 iş gününde sizin adınıza gerçekleştirebiliriz.